Яке вступне випробування обрати для вступу до магістратури: роз’яснення УЦОЯО

jake vstupne viprobuvannja obrati dlja vstupu do magistraturi rozjasnennja ucojao 468cb50 - Яке вступне випробування обрати для вступу до магістратури: роз’яснення УЦОЯО

В Українському центрі оцінювання якості освіти надали роз’яснення щодо вибору іспитів для вступу на магістерську програму.

Єдиний вступний іспит необхідно складати для вступу на будь-яку спеціальність незалежно від форми навчання. В реєстраційній карці-заяві вступник має вказати назву цього тестування.

Окрім ЄВІ, вступник має складати ЄФВВ для вступу на спеціальності наступних галузей знань:

  • 05 «Соціальні та поведінкові науки»;
  • 07 «Управління та адміністрування»;
  • 08 «Право»;
  • 28 «Публічне управління та адміністрування»;
  • 29 «Міжнародні відносини»

Інформація про предметний тест ЄФВВ з певни спеціальностей викладена в інфографіці.

jake vstupne viprobuvannja obrati dlja vstupu do magistraturi rozjasnennja ucojao ad0ec8f - Яке вступне випробування обрати для вступу до магістратури: роз’яснення УЦОЯО

Якщо вступник планує подати документи для вступу на кілька різних магістерських програм, то йому потрібно вибрати з переліку відповідні предметні тести, необхідні для вступу на кожну з них. Проте варто пам’ятати, що для охочих проходити ЄФВВ діє правило: не можна вибирати більше двох предметних тестів ЄФВВ.

Підписатись

ЄВІ, який у попередні роки був випробуванням з іноземної  мови, цьогоріч поєднує два окремі блоки: тест з іноземної мови та тест загальної навчальної компетентності.

Раніше ТЗНК використовували виключно для вступу на магістерські програми 081 «Право» та 293 «Міжнародне право». Наразі всі охочі вступити до магістратури мають показати компетентнісні навички.

ТЗНК є універсальним. Він не буде різнитися предметним компонентом залежно від спеціальності. Тобто і біологи і, до прикладу, філологи виконуватимуть однакового штибу завдання, які перевірятимуть загальні навички логіко-комунікативного й аналітичного спрямування.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *