Як зберігати фізичне здоров`я в умовах воєнного стану: вебконсультація для педагогів

jak zberigati fizichne zdorovja v umovah voyennogo stanu vebkonsultacija dlja pedagogiv c9f6daf - Як зберігати фізичне здоров`я в умовах воєнного стану: вебконсультація для педагогів

Центром практичної психології, соціальної роботи та здорового способу життя підготовлено матеріали тематичної вебконсультації за темою «Шляхи збереження особистого фізичного здоров`я вчителів ЗЗСО в умовах воєнного стану». Вебконсультація проводиться в асинхронному форматі. Презентація заходу доступна за посиланням.

Зміст тематичної вебконсультації спрямовано на підвищення здоров`язбережувальної компетентності педагогічних працівників щодо формування культури здоров’я, екології здоров’я, цілісної (холістичної) формули здорового способу життя, а також здатність вносити зміни в довкілля, спосіб власного життя та оточуючих людей, використовуючи та поєднуючи оптимальні методи навчання і виховання та вміння прогнозувати очікуваний результат.

Підписатись

Безкоштовний доступ до матеріалів вебконсультації відкрито до 25 грудня 2022 року. Попередньо необхідно зареєструватися за посиланням.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *