Як взяти участь в додатковій сесії магістерського випробування?

jak vzjati uchast v dodatkovij sesiyi magisterskogo viprobuvannja db8eabe - Як взяти участь в додатковій сесії магістерського випробування?

З 3 до 16 серпня 2023 року буде проведена додаткова сесія ЄВІ / ЄФВВ. Взяти участь в магістерському випробуванні матимуть змогу ті учасники, які з поважних причин не змогли взяти участь в основній сесії.

Взяти участь в додатковій сесії можуть ті, хто:

  • не встиг зареєструватися для участі в ЄВІ/ЄФВВ під час основного періоду реєстрації;
  • зареєструвався для участі в основній сесії, проте з певних поважних причин не зміг взяти участі в тестуванні, не зміг розпочати або завершити виконання завдань вступного випробування.

Для цього вони мають протягом трьох календарних днів із дня проведення вступного випробування включно надіслати заяву щодо участі в додатковій сесії до того регіонального центру оцінювання якості освіти, на території обслуговування якого мали проходити ЄВІ/ЄФВВ. 

Підписатись

Додаткова сесія магістерських випробувань проходитиме лише на території України, пункти тестування не створюватимуть за кордоном.  

Зареєструватися для участі у випробуванні додаткової сесії учасники зможуть з 12 до 14 липня 2023 року.  Запрошення буде розміщено на інформаційних сторінках учасників, яким надано можливість узяти участь у додатковій сесії ЄВІ / ЄФВВ, «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури» до 31 липня 2023 року.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *