Як випускники, які перебувають за кордоном та з ТОТ отримають атестати: відповідь МОН

jak vipuskniki jaki perebuvajut za kordonom ta z tot otrimajut atestati vidpovid mon 60e8315 - Як випускники, які перебувають за кордоном та з ТОТ отримають атестати: відповідь МОН

Цьогоріч питання щодо отримання атестатів про здобуття повної загальної середньої освіти українськими випускниками, що перебувають за кордоном або ТОТ, повністю врегульовано, про що повідомив заступник міністра освіти та науки Андрій Вітренко в ефірі телемарафону.

Він наголосив, що випускники, які перебувають за кордоном, можуть отримати атестати в дипломатичних установах.

«Як і в минулому році всі механізми відпрацьовані, зараз реєструється наказ про міжвідомчу взаємодію між Міністерством освіти та науки, Міністерством зовнішніх справ і місцевими військовими адміністраціями. Тобто ті діти, які залишилися за кордоном можуть отримати свої атестати про закінчення української школи в дипломатичних установах. Якщо вони повернуться, то жодних проблем з видачею атестата в Україні не буде», – наголосив заступник міністра.

Атестати дітей, які перебувають на небезпечній території та повністю навчалися онлайн, будуть знаходитися в управліннях освіти, а не в школах, куди небезпечно йти.

Підписатись

«Для того, щоб вступити в омріяний заклад вищої освіти можна буде вказати лише номер при реєстрації, або навіть зареєструватися по паспорту, або ідентифікаційному коду. Тобто, коли треба буде фізично отримати атестат, то можна буде звернутися до управління освіти…», – зауважив Вітренко.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *