Як відбувається навчання у школах Харкова

jak vidbuvayetsja navchannja u shkolah harkova dad1a9b - Як відбувається навчання у школах Харкова

У Харкові працює 210 шкіл, у яких навчається дистанційно майже 115 тисяч учнів. Навчання у всіх школах міста проходить у дистанційному форматі.

Про це інформують "Коментарі. Харків" з посиланням на повідомлення Харківської міської ради.

У Департаменті освіти Харкова проаналізували перший місяць навчання школярів в умовах повномасштабної війни Росії проти України. Чиновники повідомили, що зараз у Харкові перебувають 25% учнів, 39% – знаходяться за кордоном.

Підписатись

“Також у харківських школах отримують освіту 654 дитини зі статусом внутрішньо переміщеної особи, з яких 441 учень – з тимчасово окупованих територій”, – повідомили в міській раді. Також відомо, що у 222 класах 63 навчальних закладів проходять навчання 329 учнів з особливими потребами. У Харкові продовжує працювати понад чотири тисячі педагогів.

Рішення про впровадження виключно дистанційної форми навчання на території Харківської області було ухвалено у серпні. Голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов пояснив ухвалення такого рішення кількома причинами.

Перше – близькість до кордону з РФ, звідки вилітає більшість ракет. Друге – час дольоту ракети – 30-40 секунд до Харкова і близько 50 секунд – до будь-якої точки Харківської області. Мінімальний час для евакуації дітей у сховища – 4-5 хвилин. Тобто фактично неможливо організувати безпечний освітній процес в офлайн режимі.

А Харківський міський голова Ігор Терехов зазначив, що залежно від безпекової ситуації учні можуть повернутися за шкільні парти та продовжити навчання безпосередньо в закладах освіти. За його словами, наразі дистанційна форма навчання є найбільш ефективною та безпечною в умовах воєнного стану.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *