Як допомогти дитині впоратися зі стресовою ситуацією: презентовано терапевтичну артрозмальовку

jak dopomogti ditini vporatisja zi stresovoju situaciyeju prezentovano terapevtichnu artrozmalovku ad3934d - Як допомогти дитині впоратися зі стресовою ситуацією: презентовано терапевтичну артрозмальовку

В межах програми «Mental Health» міжнародний благодійний фонд «Parimatch Foundation» в Україні презентував унікальний продукт для дітей – терапевтичну артрозмальовку із вправами, які можна виконувати в домашніх умовах, щоб впоратися зі стресом у дитини, допомогти подолати тривогу і зняти емоційну напругу.

В основі розмальовки авторська методика Вікторії Назаревич – професорки кафедри психології та педагогіки Київського міжнародного університету, кандидатки психологічних наук і експертки дитячої психології в напрямі «терапія творчістю».

Детально продуманий комплекс вправ терапевтичної розмальовки розроблений на принципах ігрової терапії, що дозволяє батькам самостійно допомогти дитині, яка перебуває у стані стресу. 

В основі посібника – застосування прийомів арттерапії і казкотерапії, що довели ефективність у роботі з дітьми, які пережили травматичний стрес. Розмальовка складається з 10 завдань, кожне з яких допомагає дитині впоратися з різними емоціями та станами.

Артрозмальовку можна безкоштовно завантажити в форматах А3 чи А4 за посиланням.

Відеогайди на сайті допоможуть орієнтуватися, за яких умов та під час яких емоціях дитині може знадобитись той чи інший розділ розмальовки.

Підписатись

Для роботи потрібні різнокольорові олівці і трохи витримки, щоб супроводжувати дитину на кожному з етапів виконання запропонованих завдань. Дорослим бажано бути поруч, підтримувати та цікавитися враженнями дитини: що її дратує, що засмучує або, навпаки, подобається найбільше під час малювання.

Артрозмальовка призначена для дітей 4-15 років, та стане у нагоді батькам та опікунам, вчителям, педагогам, волонтерам дитячих центрів, соціальним працівникам, кураторам дитячих програм, інклюзивним помічникам дитини та дефектологам. А також фахівцям супровідних професій, які перебувають у прямій взаємодії з дитиною та забезпечують її здоровий психічний, моральний та фізичний стан.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *