Як батькам перевірити закупівлі школи: роз’яснення експертів

jak batkam pereviriti zakupivli shkoli rozjasnennja ekspertiv ee847b9 - Як батькам перевірити закупівлі школи: роз’яснення експертів

За рекомендаціями Міністерства освіти і науки освітній процес в закладах освіти може проходити в очному форматі за умови обладнаного укриття. Виділяти кошти на ремонт, облаштування, купівлю меблів і обладнання мають з місцевих або державного бюджету. Водночас в мережі ширяться повідомлення від батьків про необхідність здавати гроші на ремонт, облаштування укриття, навчальні матеріали тощо.

На порталі Dozorro розповіли, як батьки можуть перевірити на що конкретно школа просила виділити кошти. Для цього рекомендують скористатися порталом із моніторингу закупівель  Prozorro, де можна дізнатися:

  • що вже замовили в заклад освіти;
  • скільки коштуватимуть матеріали, обладнання, послуги та інше;
  • хто з бізнесу отримав контракт.

Для зручного пошуку необхідно ввести:

  • ЄДРПОУ місцевого управління освіти;
  • ЄДРПОУ школи, якщо вона проводить закупівлі самостійно;
  • назву та адресу школи.

Підписатись

Найпростіший варіант – відфільтрувати замовлення за кодом ЄДРПОУ. Також можна встановити фільтр на рік або посортувати за датою публікації, щоб бачити спочатку нові закупівлі.

Коли батьки будуть знати, які кошти та на які послуги отримує заклад освіти, їм буде простіше контролювати процес закупівель та виявляти невідповідності.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *