Харків’янин Андрій Самойлов переміг у конкурсі «Учитель року – 2022»

harkivjanin andrij samojlov peremig u konkursi uchitel roku 2022 195c257 - Харків’янин Андрій Самойлов переміг у конкурсі «Учитель року – 2022»

Харків’янин Андрій Самойлов, який викладає біологію в гімназії №47, переміг у конкурсі «Учитель року – 2022».

Про це повідомила в Телеграмі пресслужба Харківської міської ради.

“Учитель біології Харківської гімназії №47 Андрій Самойлов став переможцем Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022.

Самойлов – талановитий педагог з інноваційним мисленням, викладає в гімназії 12 років. Минуло року четверо його учнів отримали 200 балів із ЗНО, ще 15 вихованців – не менше 180 балів.

Зараз Андрій Михайлович та команда Харківської гімназії №47 знаходяться у США. Вони вже мали можливість спостерігати за відльотом ракети на мисі Канаверал у межах програми шкільних космічних експериментів SSEP (Student Spaceflight Experiments Program)”, – зазначили в департаменті освіти міськради.

Підписатись

Як повідомлялося, космічний корабель SpaceX Dragon полетів у космос із двома шкільними експериментами українських учнів. Дві команди переможців всеукраїнського конкурсу — учні Харківської гімназії 47 та Рішельєвського ліцею з Одеси — відправили на МКС свої мінілабораторії. За відльотом ракети діти спостерігали наживо — на мисі Канаверал космічного центру NASA.

Будівлю гімназії №47 у Харкові зруйнувала російська ракета. Андрій Самойлов забрав експеримент зі зруйнованого класу, і учні все одно завершили проєкт, аби він відповідав вимогам NASA.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *