Google розширив програму “Безпека дітей в інтернеті” для України

google rozshiriv programu bezpeka ditej v interneti dlja ukrayini d66d00c - Google розширив програму “Безпека дітей в інтернеті” для України

Google 29 вересня заявив, що розширює програму “Безпека дітей в інтернеті” в Україні та представив нові ініціативи, спрямовані на підвищення цифрової обізнаності та забезпечення онлайн-безпеки дітей. Про це повідомляє Офіційний Блог Google.

До того ж ці ініціативи реалізуються спільно з Міністерством освіти і науки України.

Google додав оновлення в посібник з безпеки дітей в інтернеті.Зокрема, в модулі “Бережи свої таємниці” з’явились 3 додаткові уроки, присвячені цифровій конфіденційності, питанню, як використовуються особисті дані та захисту конфіденційності в Інтернеті. Ця оновлена інформація допоможе дітям і підліткам краще розуміти та захищати свою конфіденційність в онлайн-світі.

Підписатись

Додатково, було створено добірку "Уроки з цифрового добробуту", яка допоможе дітям стати більш свідомими та відповідальними користувачами Інтернету. Ці уроки охоплюють різні аспекти цифрового життя, від питань етики в мережі до критичного мислення.   Ознайомитись з оновленим "Посібником з безпеки дітей в Інтернеті" можна за посиланням.  

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *