Експертні поради з кібергігієни для учнів 8–11 класів — відбувся всеукраїнський урок із кібергігієни

ekspertni poradi z kibergigiyeni dlja uchniv 8 11 klasiv vidbuvsja vseukrayinskij urok iz kibergigiyeni 56d65e5 - Експертні поради з кібергігієни для учнів 8–11 класів — відбувся всеукраїнський урок із кібергігієни

CRDF Global в Україні за підтримки Державного департаменту США та сприяння Національного координаційного центру кібербезпеки при РНБО України у співпраці з Міністерством освіти і науки України, Всеукраїнською школою онлайн та ГС «Освіторія» 21 травня провела всеукраїнський онлайн-урок із кібергігієни для учнів 8–11 класів. Метою заняття було підвищити обізнаність підлітків про важливість та основи кібербезпеки.

Питання кібергігієни для дітей є актуальним і потребує постійної уваги та вдосконалення навичок. Адже інтернет надає необмежений доступ до різноманітного контенту, зокрема того, що може бути небезпечним і шкідливим. Знання базових правил підвищує рівень особистої безпеки в мережі, допомагає уникнути впливу кібершахраїв та запобігає виникненню кіберзагроз.

Підписатись

На думку експерта, фахівця з кібербезпеки та автора уроку Єгора Аушева, учням 8–11 класів, щоб уберегтися від кібершахраїв, варто знати базові правила кібергігієни:

  • надійний пароль має містити не лише малі літери, але й великі чи спеціальні символи;
  • для конфіденційних операцій потрібно обирати перевірену точку доступу чи мобільний інтернет, а не публічну мережу Wi-Fi;
  • якщо ви отримали підозріле покликання, ніколи не переходьте за ним. Найкраще ігнорувати його, адже зловмисники навчилися майстерно підробляти сторінки.

Урок шукайте на ютуб-каналі Всеукраїнської школи онлайн за покликанням.

Також для учнів доступні додаткові корисні матеріали для засвоєння теми: гайд про захист персональних даних та добірка освітніх відео про основні правила кібергігієни.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *