Доправлять в усі куточки країни: у Києві скаути передали Вифлеємський вогонь миру

dopravljat v usi kutochki krayini u kiyevi skauti peredali vifleyemskij vogon miru 8881477 - Доправлять в усі куточки країни: у Києві скаути передали Вифлеємський вогонь миру

У Києві напередодні відзначення Різдва представники державних структур, релігійних громад, а також воїни Збройних сил України отримали Вифлеємський вогонь миру. Його привезли до столиці з Австрії учасники Національної організації скаутів України.

Про це з місця події передає кореспондентка Суспільного.

Серед тих, хто отримав вогник миру — представники Міністерства молоді та спорту і Київської міської державної адміністрації.

"Цей вогник завжди був символом добра, миру, душевного спокою, любові до людей і світу. І сьогодні ми зібралися тут, щоб відкрити вогню миру більший шлях, ширший шлях", — сказала координаторка ініціативи "Світло Миру з Вифлеєму" в Україні Аліна Чернишова.

dopravljat v usi kutochki krayini u kiyevi skauti peredali vifleyemskij vogon miru de94fc5 - Доправлять в усі куточки країни: у Києві скаути передали Вифлеємський вогонь миру

Скаути передали Вифлеємський вогонь представникам Міністерства оборони, священнослужителям, Київському палацу дітей і юнацтва, Київському міському центру сім'ї "Родинний дім", університету "Україна".

"Світло миру" отримали також представники регіональних осередків скаутського руху.

Підписатись

Що відомо про Вифлеємський вогонь миру

Привезення Вифлеємського вогню миру — це щорічна скаутська ініціатива. Цей вогонь запалюють на місці народження Ісуса Христа у Вифлеємі та символічно поширюють по всьому світу як символ єдності, добрих справ, підтримки одне одного.

Передача Вифлеємського вогню – давня передріздвяна акція, яку започаткували в Австрії у 1980-х роках. В Україні вогонь вперше з'явився у 1992 році. До повномасштабної війни його доправляли літаками. Нині пластуни везуть лампадки з полум'ям з Відня чи інших міст Австрії потягом "Укрзалізниці".

Всі фото: Суспільне

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *