Добірка освітніх серіалів від Дія.Освіта

dobirka osvitnih serialiv vid dijaosvita 1eb7951 - Добірка освітніх серіалів від Дія.Освіта

Міністерство освіти і науки України пропонують ТОП освітніх сералів для освітян, які допоможуть покращити свої знання та навички з цифрової освіти, протидії булінгу та психологічної стійкості.

 У серіалі «Цифрові навички для вчителів» розповідається про цифрові інструменти, які можна використовувати в дистанційному навчанні. Під час перегляду освітяни дізнаються як:

  • створювати заходи для учнів;
  • організовувати навчання в групах онлайн;
  • автоматично оцінювати їхні результати.

Відеокурс «Інтерактивне навчання: інструменти та технології» навчить педагогів інтегрувати ігри, мультики та інші активності в навчання, що допоможе вмотивувати учнів до вивчення тем і підвищити їхню залученість на уроках. 

У серіалі «Тренінг для тренерів» з цифрової освіти розповідається про те, як:

  • планувати змішане навчання;
  • зберігати інтерес дітей;
  • інтегрувати онлайн-курси в уроки.

Підписатись

В освітньому проєкті «Школа без цькувань. Учителю» експерти надають дієві поради та методи боротьби з булінгом та його профілактики, зокрема в роботі з дітьми з емоційно-поведінковими особливостями. Програма розроблена, щоби пояснити дорослим, як вони можуть протидіяти цькуванню серед учнівства.

В освітньому серіалі «Бути поруч: основи психологічної підтримки тим, хто працює з дітьми» освітяни докладно ознайомляться з проблемою сьогодення — посттравматичний стресовий розлад. Освітній матеріал допоможе вчителям навчитися підтримувати себе та дитину в складних обставинах.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *