Добірка безоплатних освітніх ресурсів для самоосвіти

dobirka bezoplatnih osvitnih resursiv dlja samoosviti f9c81be - Добірка безоплатних освітніх ресурсів для самоосвіти

Кожен, хто бажає досягти кращого результату в житті, має витрачати деякий час на процес самовдосконалення, самоосвіти. Для поглиблення знань та отримання нових можна скористатися добіркою безоплатних освітніх ресурсів, які стануть у пригоді для учнів 1-11 класів, що пропонують на ZN.UA.

ГО «Смарт освіта» створила для учнів 7-11 класів освітню платформу «Вчися вухами», на якій щотижня з’являються нові аудіоуроки з української мови, літератури та історії України. Навчальний матеріал можна прослуховувати в будь-який час та де завгодно, чи то на прогулянці, у транспорті чи під час заняття хатніми справами. Після кожного уроку слухачам пропонують пройти тест для закріплення матеріалу.

Освітня платформа Red Monster  містить навчальні онлайн-курси для загальноосвітніх шкіл за програмою МОН України з різних предметів для учнів 2-11 класів.

На сайті British council пропонуються різні подкасти для вивчення англійської мови. Всі епізоди поділено на різні частини: від вигаданих ситуацій і жартів до мовних порад і вікторин. Записи покликані покращити розуміння на слух і вдосконалити словниковий запас, а інтерактивні вправи допоможуть краще зрозуміти та використовувати мову.

Підписатись

Для учнів 1-4 класів стане у пригоді цікавий застосунок «Вивчаю – не чекаю», у якому за допомогою інтерактивних відеоуроків, діти легко вивчатимуть математику.

ZNO.UA презентували подкаст «Колумбова географія», де учні зможуть ознайомитись з цікавими фактами з географії та дізнатися про різні таємниці природи.

Дізнатися більше про найвидатніших письменників світової літератури та цікаві факти можна на платформі «Акустика тіней».

Для учнів 9-11 класів і всіх охочих, хто бажає перейти на українську мову та покращити свої знання, з орфографії, граматики, фонетики, створено безкоштовний курс з української мови EdEra.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *