До ВР подано законопроєкт, який регулюватиме відповідальність за булінг

do vr podano zakonoproyekt jakij reguljuvatime vidpovidalnist za buling 2a025f7 - До ВР подано законопроєкт, який регулюватиме відповідальність за булінг

Депутатка Наталія Піпа подала до профільного комітету Верховної Ради України законопроєкт № 9400, який регулюватиме відповідальність за цькування.

Про це депутатка повідомила на своїй сторінці у Facebook.

Раніше вона подала законопроєкт № 6393-Д, який розширюватиме дію основного закону про булінг: тепер його фіксуватимуть не лише в закладах освіти, а у всіх закладах, де є діти.

“Постає питання, яка відповідальність за вчинення протиправних дій? – зазначила Наталія Піпа. – Для цього я подаю інший законопроєкт, який регулюватиме відповідальність за булінг у сферах, де він може бути вчинений. Окрім штрафу і громадських робіт, відповідальність неповнолітніх теж передбачена, суд зможе зобов’язати кривдника пройти корекційну програму для таких осіб“.

Крім того, до Кодексу України про адміністративні правопорушення додадуть окремо відповідальність за вчинення булінгу посадовою особою, яка взаємодіє з дітьми. Мають на увазі як керівників, так і працівників закладів, зокрема вчителів, тренерів, вихователів тощо.

“Будемо переконувати профільний комітет передбачити для них покарання у вигляді заборони обіймати посади або займатися діяльністю строком на один рік, які пов’язані з впливом на дітей”, – додала депутатка.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *