До мовного омбудсмена вже надійшло 280 скарг від громадян

do movnogo ombudsmena vzhe nadijshlo 280 skarg vid gromadjan 35bf6cb - До мовного омбудсмена вже надійшло 280 скарг від громадян

Від початку року до Секретаріату уповноваженого із захисту державної мови вже надійшло 280 звернень громадян про порушення мовного закону.

Про це йдеться у відповіді Секретаріату на інформаційний запит Укрінформу.

"Секретаріатом уповноваженого із захисту державної мови станом на 15.02.2024 зареєстровано 280 звернень громадян щодо порушення Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної", – йдеться у повідомленні.

Найбільше звернень громадян щодо порушення мовного закону протягом зазначеного періоду стосувалися міста Києва – 94 звернення, а також таких областей: Одеська – 46 звернень, Харківська – 43 звернення, Дніпропетровська – 22 звернення, Київська – 11 звернень, Запорізька – 9 звернень, Полтавська – 6 звернень та з інших областей 49 звернень.

Підписатись

Зазначається, що найбільше звернень стосувались порушення мовного закону у сфері користувацьких інтерфейсів комп’ютерних програм та вебсайтів.

Як повідомлялося, на адресу уповноваженого із захисту державної мови у 2023 році надійшли 3692 звернення громадян щодо порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *