Для закладів освіти створено інформаційний ресурс «Цифрові сервіси для освіти України»

dlja zakladiv osviti stvoreno informacijnij resurs cifrovi servisi dlja osviti ukrayini 73fc9d9 - Для закладів освіти створено інформаційний ресурс «Цифрові сервіси для освіти України»

Міністерство освіти і науки України спільно з ДНУ «Інститут освітньої аналітики» у співпраці з компанією SoftServe, за підтримки проєкту «Tech To The Rescue» та краудсорсингової ініціативи OPEN/TECH створили для закладів освіти України всіх рівнів інформаційний ресурс «Цифрові сервіси для освіти України».

Ресурс орієнтований на такі категорії користувачів:

  • здобувачі освіти;
  • педагогічні, науково-педагогічні, наукові та адміністративні працівники закладів освіти;
  • партнери й волонтери, які готові сприяти розвитку цифрової освіти, доступу до якісних навчальних матеріалів, інформаційних сервісів.

Мета ресурсу полягає у забезпечині оперативного інформування закладів освіти України про всі наявні для них можливості безкоштовного доступу до навчальних платформ та сервісів, умови приєднання до програм від партнерів. Ресурс вже містить актуальну інформацію про такі сервіси, як Coursera, Udemy, edX, Labster, Zoom, Google Workspace, а інформація постійно оновлюється.

Успішні приклади використання відкритих онлайн-курсів та цифрових сервісів у навчальному процесі будуть регулярно публікуватися на сторінках ресурсу.

Підписатись

Передбачається створення інструментарію для збору й узагальнення інформації від викладачів щодо відповідності різних онлайн-курсів навчальним дисциплінам та особливостям їхнього застосування. Також буде доступна форма пошуку відповідних онлайн-курсів для викладачів, що починають знайомство з відкритими ресурсами.

Технічних адміністраторів закладів освіти, викладачів, учнів та студентів запрошують на вебінар-презентацію ресурсу «Цифрові сервіси для освіти України», що пройде 7 грудня 2022 року о 12:30. Взяти участь у заході можна за посиланням. Трансляція презентації буде доступна на фейсбук-сторінці МОН. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *