Для вступу в інтернатуру доступні понад 5 тисяч бюджетних місць

dlja vstupu v internaturu dostupni ponad 5 tisjach bjudzhetnih misc cd95923 - Для вступу в інтернатуру доступні понад 5 тисяч бюджетних місць

Для проходження інтернатури коштом держбюджету цьогоріч доступні понад п’ять тисяч місць.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоровʼя.

"Для рейтингового розподілу запропоновано 5273 місця. З-поміж них кожен випускник (як бюджетної, так і контрактної форм навчання) може обрати бажаний регіон та медзаклад для проходження інтернатури. Такої кількості місць достатньо для всіх випускників. Найбільшу кількість місць для вибору матиме той, хто краще вчився", – йдеться у повідомленні.

Підписатись

Як зазначають в МОЗ, у цьому році підбір місць здійснювався на основі результатів анкетування студентів. До уваги бралися їхні побажання щодо регіонів проходження навчання в інтернатурі та бажаних спеціальностей.

dlja vstupu v internaturu dostupni ponad 5 tisjach bjudzhetnih misc 6c4adf7 - Для вступу в інтернатуру доступні понад 5 тисяч бюджетних місць

Ознайомитися з кількістю місць можна за посиланням.

Рейтинговий розподіл в інтернатуру на підставі конкурсного балу проводитимуть комісії закладів вищої освіти. Навчатися в інтернатурі коштом держбюджету зможуть як студенти контрактної, так і бюджетної форм навчання.

Засідання комісій з розподілу відбудуться упродовж червня. Точні дати й час кожен навчальний заклад повідомить додатково.

Рейтинговий список випускників має з’явитися на офіційних вебсайтах закладів освіти не пізніше, ніж за три дні до засідання комісії. Під час засідання здійснюватиметься відеотрансляція та відеозапис, який зберігатиметься протягом року.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *