Для шкіл створили серію креативних плакатів про правила евакуації у школі, мінну безпеку та активності в укритті

dlja shkil stvorili seriju kreativnih plakativ pro pravila evakuaciyi u shkoli minnu bezpeku ta aktivnosti v ukritti b8ddeca - Для шкіл створили серію креативних плакатів про правила евакуації у школі, мінну безпеку та активності в укритті

За підтримки Міністерства освіти і науки України Громадська спілка «Освіторія» у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у межах загальнонаціональної кампанії «Спільно до навчання» розробила серію креативних плакатів для закладів освіти.

Яскраві постери допоможуть вчителям, учням та їхнім батькам дізнатися більше про правила евакуації у школі, мінну безпеку та активності в укритті, а також знайти поради щодо психологічної підтримки дітей різного віку та самопідтримки для батьків та вчителів. 

Крім того, постери забезпечать доступ до платформи osvitanow.org, де зібрані відповіді на найпоширеніші запитання педагогів і батьків щодо навчання, здоров'я, психологічної та соціальної підтримки себе та дітей.

Підписатись

Отримати комплект плакатів можна безкоштовно. Для закладів освіти, що працюють в очному або змішаному форматах, передбачені друковані версії. Для шкіл, що навчають дітей дистанційно, постери будуть доступні в електронному варіанті. 

Щоб отримати плакати, необхідно заповнити реєстраційну форму за покликанням. Подати запит можна до 14 листопада 23:59.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *