Для дітей створили терапевтичну гру  “Невидимі дари: знаходь свою силу”

dlja ditej stvorili terapevtichnu gru nbspnevidimi dari znahod svoju silu f33ff39 - Для дітей створили терапевтичну гру  “Невидимі дари: знаходь свою силу”

Дитяча психологиня Світлана Ройз спільно з ГО «Смарт освіта» презентували дитячу терапевтичну гру  «Невидимі дари: знаходь свою силу», що покликана допомогти встановити гармонійні стосунки самим із собою, сприятиме розвитку самопізнання та пошуку шляхів для емоційного зцілення. Про це повыдомляють на "НУШ".

Гра розрахована для дітей 3-10 років. Її можна безкоштовно звантажити та роздрукувати. Гру можна використовувати як для одного учасника, так і для групових заходів.

Автори проєкту наголошують, що гра допоможе:

  • повернути контакт з тілом;
  • адаптуватися до нового;
  • навчитися казати “Ні”;
  • повернути відчуття контролю;
  • сприймати кордони свого тіла;
  • навчитися самопідтримки та заспокоєння.

Підписатись

“Що більше ми та наші діти будемо відчувати своє тіло, вміти розрізняти та витримувати різні тілесні відчуття, то легше нам буде впоратися зі стресовим навантаженням й опрацювати травматичний досвід. Ця гра для дітей створена для допомоги батькам, освітянам, психологам, ведучим дитячих груп – для усвідомленого процесу “втілеснення”. Гра допомагає створити метафору: не в “чарівних паличках”, а саме в тілі – наші особисті “дари”, які ми робимо вже не прихованими, а усвідомленими”, – наголошує Світлана Ройз.

Під час гри одразу задіяні тіло й розум, що допомагає дитині відчути власну силу, стійкість та навчитися витримувати емоційне навантаження.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *