Для дітей створили навчальну чат-бот гру про правила поведінки у воєнний час

dlja ditej stvorili navchalnu chat bot gru pro pravila povedinki u voyennij chas 3169a44 - Для дітей створили навчальну чат-бот гру про правила поведінки у воєнний час

Команда проєкту «Інженерний тиждень» презентувала чат-бот гру «Воби2» для дітей та підлітків, яка навчає, як правильно діяти в умовах воєнного стану.

Чат-бот «Воби2» ознайомлює учасників із правилами надання першої домедичної допомоги, вчить повідомляти про своє місцеперебування (робота з визначенням координат за допомогою «Google Maps») і заразом видаляти інформацію про збережені координати, якщо небезпека окупації зростає і покинути населений пункт неможливо. Чат-бот «Воби2» пояснює, як поводитися людям, які потрапили в полон тощо.

Матеріал подається у формі гри: бот надсилає запитання, які моделюють цілком життєві ситуації воєнного часу, а дитина має обрати правильну відповідь із запропонованих варіантів. Відповідаючи на питання в грі, дитина не лише набуватиме навичок щодо власних дій у разі небезпеки, а й матиме можливість зберегти контакти, згідно з якими зможе отримати необхідну інформацію або надіслати запит про допомогу в реальному житті.

Підписатись

Завдяки проходженню всіх рівнів гри, діти здобудуть теоретичні знання щодо дій під час: 

  • повітряної тривоги; 
  • вуличних боїв, мінометного та артилерійського обстрілів; 
  • руйнування приміщення у якому перебувають люди та в разі потрапляння під завали. 

Навчальна чат-бот гра про правила поведінки у воєнний час доступна за посиланням.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *