Директоркою УЦОЯО призначено Тетяну Вакуленко

direktorkoju ucojao priznacheno tetjanu vakulenko dd9e747 - Директоркою УЦОЯО призначено Тетяну Вакуленко

На черговому засіданні Уряду новою директоркою Українського центру оцінювання якості освіти призначено Тетяну Вакуленко, яка раніше обіймала посаду заступниці директора УЦОЯО. 

Тетяна Вакуленко працює в Українському центрі оцінювання якості освіти з 2010 року. Працювала на посадах провідної фахівчині наукового відділу, начальниці відділу досліджень та аналітики, а з 2018 року обіймала посаду заступниці директора.

Нова очільниця УЦОЯО має ступінь магістра з математики, який здобула у Харківському національному педагогічному університеті імені Г. С. Сковороди, науковий ступінь кандидатки педагогічних наук, вчене звання доцентки. Майже 10 років викладала в закладах загальної середньої та вищої освіти. Авторка численних публікацій з питань міжнародних і вітчизняних освітніх оцінювань.

Підписатись

Тетяна Вакуленко також є Національною координаторкою міжнародного дослідження якості освіти PISA, радницею міжнародного моніторингового дослідження соціально-емоційних навичок (ДоСЕН), співавторкою Стратегії розвитку освітніх оцінювань у сфері загальної середньої освіти в Україні до 2030 року», членкинею Консультативної ради з питань сприяння розвитку системи загальної середньої освіти при Президентові України.

Нагороджена відзнаками Міністерства освіти і науки України, прем’єр-міністра України.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *