Дипломи, видані до 2000 року, також з’являться в Дії: що для цього треба зробити

diplomi vidani do 2000 roku takozh zjavljatsja v diyi shho dlja cogo treba zrobiti 7677aaa - Дипломи, видані до 2000 року, також з'являться в Дії: що для цього треба зробити

Для того, аби у Дії зʼявились дипломи, видані до 2000 року, українцям потрібно звернутися до свого навчального закладу, аби їх внесли в Єдину державну електронну базу освіти. Про це повідомила керівниця команди впровадження застосунку в Міністерстві цифрової трансформації Ірина Заболотна.

За словами посадовиці, документи про освіту в ЄДЕБО почали вносити лише після 2000 років, тому вони не відображаються у Дії. Про це Заболотна розповіла в ефірі телемарафону, передає "Суспільне". 

"Щоб дипломи підтягнулися, інформація про документ має бути внесена навчальним закладом до Реєстру ЄДЕБО – це реєстр Міносвіти. Виші почали вносити документи після 2000-х років", – пояснила представниця Мінцифри. 

Підписатись

Також Заболотна розповіла про можливість завантажити копію освітнього документу у PDF-форматі та поширити зручним способом, наприклад, через електронну пошту.

Крім цього, можна перевірити своєю "Дією" документ іншої особи. Для цього потрібно навести сканер у застосунку на QR-код на документі, після чого зʼявиться усі інформація про диплом. 

Нагадаємо, віднині у Дії зʼявилися документи про освіту. Для цього користувачам потрібно оновити застосунок і всі дипломи та атестати "підтягнуться" автоматично.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *