Цифровий інструментарій для українських школярів від Смітсонівського науково-освітнього центру

cifrovij instrumentarij dlja ukrayinskih shkoljariv vid smitsonivskogo naukovo osvitnogo centru cdc18a3 - Цифровий інструментарій для українських школярів від Смітсонівського науково-освітнього центру

В рамках співпраці Міністерства освіти і науки України та Смітсонівського науково-освітнього центру з метою підвищення рівня наукової освіти презентовано інструментарій для українських школярів, який містить добірку безкоштовних електронних книг, ігор Smithsonian STEM та симуляцій, які доступні до завантаження та онлайн.

Як наголошують в Смітсонівському університеті, цифрові ресурси створені з чіткими навчальними цілями, перевірені командою експертів з навчальних програм і  використовуються учнями по всьому світу. Ірги, симуляції, електронні книжки спрямовані на конкретні тематики: інженерію, науку про Землю і Космос, фізику, ботаніку, нутриціологію та інші. Діти зможуть будувати вежі, вивчати різноманітні типи комах, дізнаватися, як створюють прогноз погоди, а завдяки своїм знанням у фізиці й інженерії — розв’язувати реальні проблеми тощо.

Підписатись

Освітні матеріали мають коротку інструкцію з використання та списки цифрових ресурсів. Вони також містять гіперлінки на ігри, симуляції та електронні книжки, QR-коди, якими можна користуватися під час навчання або дозвілля.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *