Чи буде продовжено навчальний рік: відповідь освітнього омбудсмена

chi bude prodovzheno navchalnij rik vidpovid osvitnogo ombudsmena 6c60725 - Чи буде продовжено навчальний рік: відповідь освітнього омбудсмена

Воєнна агресія з боку сусідньої держави суттєво вплинула на навчальний процес дітей в країні. В той самий час українській системі освіти вдалося впоратися з певними викликами на початку навчального року. 

Однак в результаті збільшення кількості повітряних атак на всій території впродовж останніх двох тижнів значних руйнувань зазнала частина енергетичної системи, що спричиняє обмеження електропостачання в деяких містах та районах України. Як така ситуація може вплинути на тривалість поточного навчального року пояснив освітній омбудсмен Сергій Горбачов під час ефіру на «1+1».

Сергій Горбачов повідомив, що через масовані обстріли в українській освіти можуть відбутися певні зміни, а саме, ущільнення навчальної програми або продовження поточного навчального року, а точніше – завершення занять у його межах.

Підписатись

Освітній омбудсмен наголосив, що відповідно до законодавства, навчальний рік завершується 30 червня 2023 року, коли традиційно він закінчувався в кінці травня. При цьому законом не заборонено проводити навчання в червні.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *