Черкаські танцівниці з Народного художнього танцювального колективу «Вікторія» підкорили Чемпіонат Світу

cherkaski tancivnici z narodnogo hudozhnogo tancjuvalnogo kolektivu viktorija pidkorili chempionat svitu 523844f - Черкаські танцівниці з Народного художнього танцювального колективу «Вікторія» підкорили Чемпіонат Світу

Вихованки Народного художнього танцювального колективу «Вікторія» ПНЗ «Багатопрофільний молодіжний центр» повернулися до Черкас з перемогами Чемпіонату Світу з сучасного танцювального спорту, який відбувся у місті Паланга (Литва). Про це повідомляють у Департаменті освіти і гуманітарної політики ЧМР.

Юні талановиті спортсменки гідно представили своє рідне місто та Україну на чемпіонаті, здобувши 16 кубків серед представників 14 країн, учасники яких змагалися у понад 50 різних танцювальних категоріях, прагнучи стати найкращими у різних стилях та напрямках.

Підписатись

Чемпіонками Світу у сольних та групових виступах стали: Анна Ігнатко, Софія Буша, Єлизавета Фоміна, Кіра Овчаренко, Поліна Старченко, Каріна Омельчук; а срібними призерками – Мілена Петрунь, Юліана Ласкава та Софія Куценко.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *