Близько 94% закладів освіти по всій Україні вже готові до опалювального сезону – Шкарлет

blizko 94 zakladiv osviti po vsij ukrayini vzhe gotovi do opaljuvalnogo sezonu shkarlet afb79b3 - Близько 94% закладів освіти по всій Україні вже готові до опалювального сезону - Шкарлет

Міністр освіти та науки Сергій Шкарлет повідомив, що близько 94% закладів освіти по всій Україні вже готові до опалювального сезону.

Про це Шкарлет сказав в ефірі телемарафону єдиних новин.

"Якщо, наприклад, наприкінці минулого тижня готовність закладів освіти до опалювального сезону була на рівні 91%, то сьогодні це вже 94%. В розрізі категорій закладів освіти: коледжі готові на 81%, це в цілому по країні, заклади професійно-технічної освіти – на 92%, загальної середньої освіти, де найбільше учасників освітнього процесу, – 94%, дошкільна освіта – 95%“, – повідомив Шкарлет.

Підписатись

Він розповів, що у Києві та 13 регіонах до опалювального сезону заклади освіти готові на 100% і ще в 7 регіонах – на 90% та вище.

Стосовно організації навчального процесу в укриттях у зимовий період очільник МОН зазначив: "Якщо температурний режим в укритті не буде відповідати санітарним нормам, то за рішенням педради і директора заклад освіти може бути переведений на цей час на дистанційні заняття".

Міністр додав: якщо в закладах освіти не буде світла чи тепла, то примушувати дітей до очного навчання не будуть.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *