Батьків запрошують взяти участь у вебінарі «Як батьки можуть підтримати у складній ситуації дитину середнього та старшого шкільного віку»

batkiv zaproshujut vzjati uchast u vebinari jak batki mozhut pidtrimati u skladnij situaciyi ditinu serednogo ta starshogo shkilnogo viku b755a14 - Батьків запрошують взяти участь у вебінарі  «Як батьки можуть підтримати у складній ситуації дитину середнього та старшого шкільного віку»

У суботу, 15 жовтня 2022 року, відбудеться вебінар «Як батьки можуть підтримати у складній ситуації дитину середнього та старшого шкільного віку», організований спікерками проєкту «Батьківський HUB». Проєкт ініційовано громадською організацією «Підтримай дитину» за підтримки German Marshall Fund.

Вебінар розпочнеться о 18:00. Для участі у заході необхідно зареєструватися за посиланням. Запис вебінару та додаткові матеріали буде надіслано на електронну пошту, зазначену у реєстраційній формі.

Під час вебінару батьки дізнаються:

  • які особливості переживання стресових явищ та психологічної травми у дітей середнього та старшого шкільного віку;
  • які техніки першої психологічної допомоги можуть застосувати батьки та педагоги;
  • як діяти, аби допомогти дитині, що має наслідки психологічної травми (ПТРС, тривожні стани, депресію, РДУГ та інші стани, спричинені дією психотрамвуючих подій);
  • як налагодити ефективну комунікацію із підлітком у складних життєвих ситуаціях;
  • коли потрібно залучити психолога для роботи з дитиною і як це зробити правильно.

Підписатись

Спікерками вебінару будуть Олену Камінську, практична психологиня вищої категорії, психотерапевтка, спеціалістка з сенсорної інтеграції, інструкторка із запобігання та лікування ПТСР, авторка програм з емоційного розвитку для дошкільного віку та статей у журналі «Дошкільне виховання», та Ольга Набоченко, кандидатка педагогічних наук, експертка з питань інклюзивного навчання та психологічної підтримки, державна експертка Міністерства освіти і науки України (2018-2022 роки), розробниця нормативно-правових актів в сфері освіти, авторка методик, методичних матеріалів, підручників та програм, волонтерка проєкту «Підтримай дитину».

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *