Асоціація ІТ України запрошує освітян на дві безкоштовні навчальні онлайн-програми

asociacija it ukrayini zaproshuye osvitjan na dvi bezkoshtovni navchalni onlajn programi 874a5bf - Асоціація ІТ України запрошує освітян на дві безкоштовні навчальні онлайн-програми

Асоціація ІТ України запускає дві навчальні безкоштовні онлайн-програми для освітян, під час проходження яких вчителі дізнаються про сучасні технології та стан ІТ-індустрії загалом, матимуть змогу дослідити теми роботи хмарного середовища на прикладі AWS та архітектури програмного забезпечення, що дозволить навіть у кризові часи розвивати навички, змінювати методи навчання та поліпшувати  якість освіти.

Навчальна програма «Teachers Internship: Deep Dive into AWS» 

Програма відбудеться в онлайн-режимі та проходитиме в два етапи. Під час навчання учасники ознайомляться з можливостями хмарних сервісів. Інформація буде корисною як для викладачів, так і для студентів.

Учасники братимуть участь у віртуальних заняттях з інструкторами, воркшопах, Q&A сесіях, а після закінчення програми отримають сертифікат. Крім того, ті, хто успішно закінчить перший етап та складе тест, зможуть підготуватися до міжнародної сертифікації та скористатися нагодою безкоштовно отримати сертифікат AWS для різних рівнів, який має міжнародне визнання. 

Навчання розпочнеться у липні та триватиме 12 тижнів, початок навчання у липні. Зареєструватися можна за посиланням до 19 червня. Кількість місць обмежена. 

Підписатись

Навчальна програма «Teachers Internship: Software Architecture & Design» 

Під час навчання учасники матимуть змогу оновити та поглибити знання з архітектури програмного забезпечення, проєктування, патернів, а також дізнатися, як впроваджувати їх у навчальний процес. Перевагою програми є участь інженерів-практиків, які поділяться досвідом різних застосувань цих знань на реальних проєктах. Відбір учасників базуватиметься на мотиваційній складовій, рівні знання англійської мови та опануванні технічних навичок.

Навчання розпочнеться 24 липня та триватиме 12 тижнів, після закінчення учасники отримають сертифікат. Зареєструватися можна за посиланням до 10 липня. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *