Апробація ЄДКІ для магістрів

aprobacija yedki dlja magistriv aff7a3c - Апробація ЄДКІ для магістрів

Сьогодні, 28 вересня 2023 року відбудеться апробаційне проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ) за спеціальностями 081 Право та 293 Міжнародне право на другому (магістерському) рівні вищої освіти для здобувачів всіх форм здобуття освіти.

У МОН наголошують, що апробація проводиться як частина запровадження ЄДКІ, що дозволить оцінити тестові завдання, здійснити перевірку процедури проведення ЄДКІ та програмного забезпечення, а також дадуть можливість закладам вищої освіти та здобувачам оцінити свій рівень підготовки.

Метою ЄДКІ є вимірювання й оцінювання результатів навчання, досягнутих здобувачем освіти відповідно до вимог стандартів вищої освіти. ЄДКІ є однією з форм атестації здобувачів. Його успішне складання є необхідним для отримання диплома про вищу освіту. Іспит охоплює 12 тематичних розділів та спрямована на виявлення мінімального спільного для всіх спеціалізацій рівня випускника другого (магістерського) рівня вищої юридичної освіти. 

Підписатись

ЄДКІ поводиться у формі комп’ютерного тестування. На виконання 120 завдань різних типів відводиться 180 хвилин. Тест складається із кластерів завдань, що містять одне ситуаційне і групу тестових завдань, тематично пов’язаних з ситуацією, а також окремих тестових завдань (запитань).

З прикладами і типами тестових завдань та ситуаційних завдань можна ознайомитися за посиланням.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *