Англійська мова отримає новий статус в Україні

anglijska mova otrimaye novij status v ukrayini 1d6e43b - Англійська мова отримає новий статус в Україні

Кабмін готує законопроєкт, який закріпить англійську мову як мову міжнародного спілкування в Україні і зробить її доступнішою для вивчення.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у своєму Telegram-каналі. "Україна відкрита для світу. Паралельно з інтеграцією України в ЄС посилюємо співпрацю з міжнародною спільнотою. Разом з цим зростає потреба в людях зі знанням англійської мови. Її вивчення має стати більш доступним для українців", – розповів він.

Крім того, прем'єр-міністр додав: "Провели нараду з цього питання за участі Мінцифри та Мінкульту. Готуємо проєкт закону, який, зокрема, закріпить англійську як мову міжнародного спілкування".

Водночас за словами прем'єра, напрацьовуються рішення, які зроблять вивчення англійської доступнішою для всіх охочих. Як пояснив Шмигаль, англійська мова відкриває широкий доступ до знань, ринку праці, інформаційних та культурних продуктів, вищої заробітної плати. За його словами, українці мають отримати ці переваги, що допоможе затвердженню України як регіонального лідера.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *