Андрій Демченко: виїзд студентів іноземних вишів з України під час дії воєнного стану неможливий

andrij demchenko viyizd studentiv inozemnih vishiv z ukrayini pid chas diyi voyennogo stanu nemozhlivij ce9430d - Андрій Демченко: виїзд студентів іноземних вишів з України під час дії воєнного стану неможливий

Українські чоловіки-студенти, які навчаються за кордоном, більше не можуть виїхати за кордон під час дії воєнного стану. 

Про це сказав Укрінформу речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко.

"Раніше, за рішенням вищого військового керівництва, студентам, які навчались за кордоном до 24 лютого, дозволяли виїжджати за межі України для продовження навчання. Прикордонники цю норму виконували, забезпечуючи пропуск. Проте останні місяці почались масові підробки документів, які нібито підтверджують навчання чоловіків за кордоном. І тому вище військове керівництво з 14 вересня скасувало можливість перетину українського кордону студентами-чоловіками", – поінформував речник.

Підписатись

Демченко зауважив, що лише за липень-серпень на кордоні виявили близько 600 осіб, які використали підроблені документи про навчання у закордонних навчальних закладах.

"Тож на сьогодні чоловіків-студентів через кордон не пропускають", – сказав речник.

Він додав, що згідно з Постановою уряду від 27 січня 1995 р. № 57, яка регламентує Правила перетину державного кордону громадянами України, чоловіки-студенти іноземних навчальних закладів не входять у перелік винятків, кому дозволений перетин кордону.

"Це питання може бути вирішене, якщо внесуть зміни до постанови уряду №57", – уточнив речник.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *