9 вересня відбудеться сертифікація вчителів базової середньої освіти

9 veresnja vidbudetsja sertifikacija vchiteliv bazovoyi serednoyi osviti 273463a - 9 вересня відбудеться сертифікація вчителів базової середньої освіти

9 вересня 2023 року відбудеться незалежне тестування вчителів базової середньої освіти. В УЦОЯО повідомляють, що інформацію про місце та час проведення тестування учасники можуть дізнатися з листів-викликів, що розміщено в особистих кабінетах учасників сертифікації.

Допуск учасників сертифікації до пункту тестування буде проводитися з 10:15 до 10:50 у день незалежного тестування за умови пред’явлення учасником сертифікації:

  • паспорта громадянина України, а в разі його відсутності – іншого документа, що посвідчує особу;
  • листа-виклику.

Учасник сертифікації, документи якого містять розбіжності в персональних даних, має надати відповідний документ (свідоцтво про зміну імені (прізвища, власного імені, по батькові), та/або свідоцтво про шлюб, та/або розірвання шлюбу). Також варто пам’ятати, що копія паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, не дає права учаснику сертифікації потрапити до пункту тестування.

Тест для вчителів мовно-літературної освітньої галузі міститиме 90 завдань двох форм:

  • з вибором однієї правильної відповіді (82 завдання);
  • на встановлення відповідності (8 завдань).

Підписатись

На виконання завдань тесту буде відведено 180 хвилин. За правильне виконання всіх завдань тесту учасник може отримати – 114 балів. Пороговий бал становить 69 тестових балів.

Тест для вчителів математичної освітньої галузі також міститиме 90 завдань, однак  трьох форм:

  • з вибором однієї правильної відповіді (75 завдань);
  • на встановлення відповідності (5 завдань);
  • відкритої форми з короткою відповіддю (10 завдань). 

На виконання всіх завдань тесту буде відведено 180 хвилин. За правильне виконання всіх завдань тесту учасник може отримати – 110 балів. Пороговий бал становить 66 тестових балів.

В УЦОЯО зауважують, що результати тестування визначатимуть на підставі набраної учасником сертифікації кількості балів за виконання всіх тестових завдань. Для успішного проходження незалежного тестування та участі в наступному етапі сертифікації учасник має набрати не менш ніж 60 % від максимальної кількості тестових балів.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *