9 червня відбудеться вебінар для профтехів «Вступна 2023: Ефективна комунікація в цифровому просторі за будь-яких ресурсів»

9 chervnja vidbudetsja vebinar dlja proftehiv vstupna 2023 efektivna komunikacija v cifrovomu prostori za bud jakih resursiv 33118be - 9 червня відбудеться вебінар для профтехів «Вступна 2023: Ефективна комунікація в цифровому просторі за будь-яких ресурсів»

Під час вступної кампанії до закладу професійної освіти особливого значення набуває правильна комунікація між профтехами та абітурієнтами. Вступники скаржаться на неправдивість, неактуальність або відсутність інформації. Отриманню оперативної інформації про особливості вступної кампанії сприятиме ефективна комунікація в цифровому просторі.

9 червня о 10:00 для представників профтехів відбудеться інфосесія «Вступна 2023: Ефективна комунікація в цифровому просторі за будь-яких ресурсів»: будемо вчитися комунікувати без зайвого стресу для себе і вступника.

Спікер вебінару: комунікаційниця і менеджерка соціальних мереж бренду «Профтех» Олена Міщенко.

У програмі заходу:

  • Основи комунікацій у цифровому просторі: найважливіші канали комунікації і їхня пріоритетність.
  • Поради з наповнення і оновлення сайту: що потрібно опублікувати до початку вступної кампанії і звідки брати актуальну інформацію.
  • Практичні поради щодо ведення соцмереж: мінімальна присутність, яку можуть собі дозволити усі.

Зареєструватися для участі у заході необхідно до 8 червня за посиланням.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *