Новини освіти

48 учнів-фіналістів програми Ukraine Global Scholars навчатимуться у закордонних вишах

48 uchniv finalistiv programi ukraine global scholars navchatimutsja u zakordonnih vishah 628f313 - 48 учнів-фіналістів програми Ukraine Global Scholars навчатимуться у закордонних вишах

Цього року 48 талановитих школярів із 18 областей України, які стали фіналістами  програми Ukraine Global Scholars (UGS), отримали стипендії та розпочинають навчання у престижних школах-пансіонах і університетах США, Канади, Німеччини та Китаю. Усі вступники є фіналістами

Ukraine Global Scholars – це благодійна організація, яку створили в 2015 році українці-випускники закордонних закладів освіти. Головним завданням організації є допомога талановитим українським школярам, які мають обмежені фінансові можливості, отримати стипендії та вступити на навчання до найкращих коледжів та шкіл-пансіонів світу.

Отримуйте актуальні новини освіти

Після закінчення навчання у виші випускники зобов’язуються повернутися до України впродовж 5 років після випуску з коледжу і зробити значний внесок у її розбудову.

З часу заснування UGS у 2015 році фіналістами програми стали 173 талановитих школярі з усіх областей України, 155 із них пройшли через процес вступу і 129 отримали стипендії на навчання загальною сумою понад $33 млн.

Цього року склад спільноти UGS поповнили ще 70 школярів із 19 областей України, які у серпні розпочали підготовку з командою менторів-волонтерів.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button