30 листопада відбудеться Всеукраїнський артурок з Вікторією Назаревич

30 listopada vidbudetsja vseukrayinskij arturok z viktoriyeju nazarevich c841c85 - 30 листопада відбудеться Всеукраїнський артурок з Вікторією Назаревич

30 листопада (середа) о 16:00 запрошуємо батьків разом з дітьми на Всеукраїнський артурок з Вікторією Назаревич, щоб разом познайомитися з терапією через творчість та виконати завдання з нашої розмальовки. Практикум проведе Вікторія Назаревич, практична психологиня з 25-річним досвідом роботи з дітьми, експертка дитячої психології в напрямі «терапія творчістю». Вікторія є автором методики, покладеної в основу розмальовки-посібника для дітей, які мають межовий стресовий досвід, або наслідки спричинені сьогоденними подіями.

Для відвідування уроку необхідно завантажити та роздрукувати  (найкраще в форматах А3 чи А4) дев’яту розмальовку з сайту:  https://parimatch.foundation/artterapevtychni-rozmalovky/. До початку воркшопу слід підготувати затишне місце для дитини та різнокольорові олівці.

Арттерапевтичні розмальовки призначені для дітей 4-15 років. В них застосовуються способи арттерапії та казкотерапії, що вже довели свою ефективність у роботі з дітьми, які пережили психотравмуючі та стресові ситуації.

Підписатись

Участь у заході безкоштовна. Для відвідування уроку слід пройти за посиланням.

 

 

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *