2023 рік – Європейський рік навичок та вмінь

2023 rik yevropejskij rik navichok ta vmin 8c44546 - 2023 рік – Європейський рік навичок та вмінь

Європейська комісія оголосила 2023 рік Європейським роком умінь та навичок, що має на меті сприяння подальшому розвитку інструментів аналізу умінь і навичок, популяризацію інструментів для підвищення прозорості та легшого визнання кваліфікацій, зокрема кваліфікацій, наданих за межами ЄС.

Набуття робочою силою тих умінь та навичок, які мають попит, сприяє стійкому зростанню та веде до інновацій, а також підвищує конкурентоспроможність компаній. Тому під час Європейського року навичок велика увага приділятиметься навчанню, орієнтованому на ринок праці, та можливості скоротити брак робочої сили на підприємствах та установах. 

Підписатись

У фокусі викликів Європейського року – пошук нових підходів до навчання впродовж життя, що може бути досягнуто шляхом:

  • сприяння збільшенню та більш ефективним та інклюзивним інвестиціям у навчання та підвищення кваліфікації;
  • співпраці з соціальними партнерами та компаніями, враховуючи потреби ринку праці;
  • співвіднесення прагнень і навичок людей із можливостями на ринку праці, особливо для переходу на зелені та цифрові технології та економічного відновлення (особливу увагу буде приділено активізації більшої кількості людей на ринку праці, зокрема жінок і молоді, особливо тих, хто не навчається, чи не працює);
  • залучення людей із третіх країн із навичками, необхідними для ЄС, включаючи посилення можливостей навчання та мобільності та сприяння визнання кваліфікацій.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *