18 травня відбулася Всеукраїнська нарада «Освіта України: цілі та пріоритетні напрями»

18 travnja vidbulasja vseukrayinska narada osvita ukrayini cili ta prioritetni naprjami ca50960 - 18 травня відбулася Всеукраїнська нарада «Освіта України: цілі та пріоритетні напрями»

18 травня відбулася Всеукраїнська нарада «Освіта України: цілі та пріоритетні напрями», під час якої спільно з керівниками департаментів (управлінь) освіти і науки та керівниками закладів післядипломної педагогічної освіти обговорили проблемні питання та шляхи їхнього вирішення.

Освіта в умовах війни – це нелегкий процес, але вкрай важливий для майбутнього країни. Під час заходу розглянули питання післядипломної освіти, забезпечення закладів освіти комп’ютерною технікою, реалізацію реформи НУШ, інструменти розвитку дошкільнят.

У межах наради відбулася сесія керівників департаментів (управлінь) освіти і науки: «Освіта в умовах війни: проблеми та шляхи вирішення». Модерував сесію радник міністра освіти і науки України Андрій Сташків. Учасники обговорили питання:

  • моніторинг утрат у навчанні та шляхи їхнього подолання;
  • формування ефективної шкільної мережі;
  • специфіка роботи освітньої сфери на деокупованих територіях;
  • особливості використання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання шкільних автобусів та облаштування безпечних умов у закладах загальної середньої освіти.

Підписатись

Також за участю представників ДСЯО, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», ДНУ «Інститут освітньої аналітики», ДУ «Український інститут розвитку освіти» проведено сесію керівників закладів післядипломної педагогічної освіти: «Завдання та можливості післядипломної освіти в умовах сьогодення». За модерацією заступника керівника групи підтримки реформ МОН Романа Шияна обговорили питання: 

  • підготовка педагогічних працівників до пілотування реформи Нова українська школа в 7-х класах і широкомасштабного впровадження в 6-х класах, формування навичок надання психологічної допомоги;
  • майбутнє старшої профільної школи;
  • роль закладів післядипломної педагогічної освіти в підготовці учителів.

Такі діалоги є надзвичайно важливими для поліпшення освіти на всіх рівнях. Дякуємо учасникам Всеукраїнської наради та нашим партнерам з Юнісеф за підтримку!

18 travnja vidbulasja vseukrayinska narada osvita ukrayini cili ta prioritetni naprjami 068a2ef - 18 травня відбулася Всеукраїнська нарада «Освіта України: цілі та пріоритетні напрями»

 

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *