16 травня пройде онлайн-фестиваль День наукових вікторин «Light is Fun!»

16 travnja projde onlajn festivalnbspden naukovih viktorinnbsplight is fun dd35e06 - 16 травня пройде онлайн-фестиваль День наукових вікторин «Light is Fun!»

Сьогодні, 16 травня 2023 року відбудеться тематичний онлайн-фестиваль День наукових вікторин «Light is Fun!», організований Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут». Захід пройде у межах реалізації Концепції розвитку природничо-математичної освіти (STEM-освіти) до 2027 року за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України.

Програму онлайн-фестивалю розробили молоді вчені та викладачі НТУ «Харківського політехнічного інституту» за підтримки SPIE, The international society for optics and photonics та Optica (formerly OSA), Advancing Optics and Photonics Worldwide для учнів шкіл, коледжів та закладів профтехосвіти, аби мотивувати їх розвиватися і пізнавати світ, а також їхніх батьків та вчителів.

Підписатись

Онлайн-фестиваль розпочнеться о 10:30. Долучитися до ефіру можна за посиланням. Участь безкоштовна.

Учасники заходу матимуть змогу взяти участь у  наукових онлайн-вікторинах – від технологій, інженерії, IT, фізики, хімії до мов, суспільствознавства та бізнесу, які об’єднані темою «Світло» та популяризують STEM-освіту.

Довідково

Міжнародний день світла відзначають щороку від дня першого успішного випробування роботи лазера. НТУ «ХПІ» бере участь у святкуванні та проведенні наукових фестивалів з 2018 року за підтримки UNESCO та SPIE, the international society for optics and photonics.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *