Новини освіти

11-річний хлопчик здобув ступінь фізики в університеті Бельгії

11-річний хлопчик здобув ступінь бакалавра фізики в Університеті Антверпена після успішного проходження трирічного курсу за один рік, а також проходження магістерських курсів на стороні.

Про це повідомляє The Brussels Times.

Молодий бельгієць Лоран Саймонс перевершив інших студентів, отримавши найвищу нагороду.

"Саймонс навчається на ступінь бакалавра з фізики з березня 2020 року, і зараз він закінчив університет із 85%, що є найвищою відзнакою", – заявив представник Антверпенського університету.

«Цього року він також пройшов курси магістерської програми. Після літа він офіційно почне навчання на ступені магістра», – заявив прес-секретар.

Саймонс сказав, що припинив навчання з інших предметів, щоб пройти курси класичної механіки та квантової фізики, оскільки "хотів одразу знати все про ці предмети".

«Безсмертя, це моя мета. Я хочу мати можливість замінити якомога більше частин тіла на механічні. Я намітив шлях, щоб туди дістатися. Квантова фізика – вивчення найдрібніших частинок – це перша частина загадки», – сказав він.

“У такому дослідженні важливі дві речі: набуття знань та їх застосування. Щоб досягти другого, я хочу співпрацювати з найкращими професорами у світі, заглянути всередину їхнього мозку і з’ясувати, як вони думають», – додав Саймонс.

Отримуйте актуальні новини освіти

Хлопчик закінчив школу у 8 років.

А в 9 років поступив до університету Ейндговену. Він міг стати наймолодшою ​​людиною, яка здобула диплом про вищу освіту, проте покинув його через незгоди з нідерландським університетом.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button