11 грудня відбудеться Другий світовий форум українознавчих навчальних закладів «В освіті сила України»

11 grudnja vidbudetsja drugij svitovij forum ukrayinoznavchih navchalnih zakladiv v osviti sila ukrayini c44629c - 11 грудня відбудеться Другий світовий форум українознавчих навчальних закладів «В освіті сила України»

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою, Світовий Конґрес Українців та Світова Федерація Українських Жіночих Організацій запрошує взяти участь у Другому світовому форумі українознавчих навчальних закладів «В освіті сила України», що відбудеться 11 грудня 2022 року о 14.00 за Києвом в онлайн режимі (платформа zoom).   Через повномасштабне вторгнення рф в Україну сотні тисяч жінок з дітьми були змушені виїхати за кордон. Як українським дітям інтегруватися та не асимілюватися в новому середовищі? Як протидіяти «руZZкаму міру»?
Підписатись   Українські школи за кордоном: виклики та відповіді. На ці та інші запитання дадуть відповіді ключові промовці, а також учасники Форуму у форматі «світового кафе».   Запрошуємо українських освітян за кордоном, науковців та громадських діячів долучитися до роботи Форуму. Для цього просимо зареєструватися за посиланням https://forms.gle/1iDBcSjNbgk7df6o9 до 4 грудня 2022 року.   Українських педагогів з-за кордону просимо також взяти участь у соціологічному дослідженні, анкета доступна за посиланням: https://forms.gle/jHoCQDYVgSoGEKC8A   Контактна особа: Олена Мицько ([email protected])

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *