1 червня 2023 року відбудеться конференція «RESET: ВІДБУДУЄМО ШКОЛИ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИМИ ТА ЗЕЛЕНИМИ!»

1 chervnja 2023 roku vidbudetsja konferencija reset vidbuduyemo shkoli energoefektivnimi ta zelenimi 1887a4a - 1 червня 2023 року  відбудеться конференція  «RESET: ВІДБУДУЄМО ШКОЛИ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИМИ ТА ЗЕЛЕНИМИ!»

01 червня 2023 року о 13.00  відбудеться конференція  «RESET: ВІДБУДУЄМО ШКОЛИ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИМИ ТА ЗЕЛЕНИМИ!»ініційована ГС «Бізнес за партнерство» за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки.

 Метою заходу є напрацювання спільного вектору відбудови закладів загальної середньої освіти на принципах «Build Back Better» та урочисте нагородження переможців Всеукраїнського  архітектурного конкурсу  «RESET 2022: енергоефективні, зелені школи».

Під час конференції обговорять:

  • комплексну програму розвитку та відбудови соціальної інфраструктури країни;
  • пріоритети публічного управління у сфері містобудівної діяльності;
  • механізми  законодавчого регулювання у сфері просторового планування будівництва;
  • дії щодо залучення коштів міжнародних донорів для відновлення зруйнованих освітніх закладів;
  • європейські практики проведення архітектурних конкурсів як інструменту сучасного проєктування та будівництва  зелених шкіл.

Підписатись

За підсумками конференції сформують  спільний підхід  учасників проєкту RESET  до повоєнної відбудови  та модернізації України.

Долучитися до конференції запрошують директорів шкіл, представників відділу освіти в громадах, головних архітекторів, представників відділів містобудування та архітектури громад, начальників відділів інвестиційного розвитку громад, міжнародні організаціям, міських головам, експертів, представників будівельних компаній та всіх небайдужим до відбудови закладів загальної середньої освіти Україні.

Зареєструватися для участі можна за посиланням. Конференція проходитиме в офлайн-форматі за адресою, що буде надіслана після реєстрації.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *