Користні поради

Як часто треба відвідувати стоматолога?

Всі ми знаємо, що відвідування стоматолога дуже важливо. Але як часто ви повинні ходити до нього? Сімейна стоматологія говорить, що відвідувати стоматолога слід кожні шість місяців. Дослідження показали, що людям без будь-яких проблем достатньо одного разу на рік, а тим, у кого є проблеми з зубами, слід проходити огляд кожні 3-4 місяці. Ось деякі рекомендації, які допоможуть вам зрозуміти, як часто ви повинні перевіряти свої зуби.

Dentist Check Up - Як часто треба відвідувати стоматолога?
Як часто треба відвідувати стоматолога

Регулярні огляди

Регулярні огляди вкрай важливі з кількох причин. Вони перевіряють здоров’я зубів, чистять їх і усувають проблеми, які ви могли не помітити. Обовьязково треба відвідувати регулярні огляди, завдяки цьому ви зможете уникнути набагато серйозніших проблем з зубаи.

Запобігання проблем

50 років тому походи до стоматолога були спрямовані на усунення вже виниклих проблем. Зараз ми набагато краще освічені і знаємо, як важливо підтримувати хорошу гігієну зубів. Проблеми можна усунути до того, як вони викличуть біль або проблеми.

Чистка

Правильна чистка зубів може зменшити ці проблеми. Вона не тільки видаляє плями, роблячи вашу посмішку яскравіше, але і видаляє зубний наліт. Зубний наліт – це прозорий, липкий шар бактерій. Його скупчення може привести до карієсу і захворювань ясен. Якщо його не видаляти, він може затвердіти і перетворитися на зубний камінь. Його повинен видаляти стоматолог за допомогою спеціальних інструментів.

Додатковий догляд

Будь-яка раптова біль, безумовно, вимагає додаткового візиту до стоматолога. Будь то чутливість зубів або зубний біль, ви повинні записатися на прийом, як тільки з’являться ознаки будь-яких проблем. Якщо залишити проблему на самоплив, вона може привести до ще більших проблем в майбутньому.

Проблеми зі здоров’ям

Якщо у вас змінилося здоров’я або було діагностовано яке-небудь захворювання, це хороший спосіб дізнатися, чи будуть якісь наслідки для ваших зубів. Стоматологи можуть дати правильну пораду і порекомендувати лікування порожнини рота.

Діти

Якщо у вас є діти, регулярне відвідування стоматолога дуже важливо для того, щоб вони зрозуміли важливість гарної гігієни зубів. Перший візит повинен відбутися протягом 6 місяців після появи першого зуба. Крім перевірки здорового розвитку зубів і відсутності проблем, регулярні візити до стоматолога допоможуть привчити дитину до стоматологічним інструментам. Чим комфортніше їм буде з самого раннього віку, тим більша ймовірність того, що вони збережуть хороші зубні звички в дорослому житті.

Завжди приділяйте вашим зубам достатнь уваги. Не забувайте, що навіть найменші проблеми з ротовою порожниною будуть коштувати досить дорого… Свооєчасний похід до стоматологу зекономить вам “мільйон”!

Rating: 5.00/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button