У Хмельницькому школярі вивчатимуть ділову англійську на канікулах

u hmelnickomu shkoljari vivchatimut dilovu anglijsku na kanikulah f4dbfa4 - У Хмельницькому школярі вивчатимуть ділову англійську на канікулах

Заняття триватимуть по 4 з половиною години на день, і будуть безкоштовними. Викладачами стануть кращі знавці іноземної та передові українські бізнес-тренери.

Цікаво 5 наймолодших мільярдерів світу: яким бізнесом вони заробили свій капітал

Деталі освітньої ініціативи

Навчання учнів проводитимуть у Smart Finance – місцевій школі фінансової грамотності та англійської мови. Проєкт ініційовано Хмельницькою міською радою вже вдруге, і створено для школярів регіону, які бажають визначитись зі своїм життєвим шляхом.

Попереду на учнів чекають 2 тижні практикумів, спрямованих на розвиток підприємницьких та кар’єрних компетенцій, а також на підвищення рівня англійської мови.

На заняттях підлітки навчаться основам фінансової грамотності, правильному поводженню з грошима, відвідають заходи від шкіл Freedom та МВА. Також передбачені екскурсії на низку діючих підприємств міста.

Порада! Не обов’язково їхати до Хмельницького, щоб розвивати власні навички фінансової грамотності та вивчати англійську мову.

Роздруковуйте доступні в інтернеті навчальні матеріали за допомогою принтерів  Canon серії MegaTank, які є простими у використанні та обслуговуванні. Друкуючі голівки та абсорбер (сервісний картридж) легко замінити звичайному користувачу без сторонньої допомоги.

До слова, загалом на участь у літньому курсі у Хмельницькому надійшло близько сотні анкет, однак з них відібрали лише 37, сформувавши 3 окремі групи учнів.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *