Корисні поради для вдалого початку нового навчального року від Світлани Ройз

korisni poradi dlja vdalogo pochatku novogo navchalnogo roku vid svitlani rojz 4ec6dd4 - Корисні поради для вдалого початку нового навчального року від Світлани Ройз

До початку нового навчального року залишилося два тижні. Це час, коли батьки мають готувати дитину до школи, створюючи спокійну сприятливу атмосферу вдома та поступово змінюючи режим дня. При цьому слід зважати на індивідуальний темп розвитку дитину. Психологиня Світлана Ройз надає дієві поради, які допоможуть дитини та батькам налаштуватися на позитив та вдалого розпочати новий навчальний рік.

Отримуйте актуальні новини освіти

  1. Сформувати режим дня відповідно до шкільного часу.
  2. Згадати матеріал, який міг забутися за літній період.
  3. Майбутнім першачкам необхідно закріпити навички до самообслуговування.
  4. Підготувати робоче місце для дитини. Допомагає зосередитися глибокий зелений колір, тому на стіл можна покласти зелений аркуш паперу.
  5. Купувати шкільне приладдя разом з дитиною, зважаючи на її смаки та вподобання.
  6. Продумати гардероб. Одяг необхідно підбирати таким чином, щоб він був зручним та комфортним. Слід утриматись від тісного вбрання, що сковує рухи, оскільки через відчуття тілесного дискомфорту дитині важко буде зосередитися на отримані нової інформації.
  7. Продумати ідеї для сніданків та ланч-боксів в разі необхідності. Дитині слід вести звичку пиття води.
  8. Сформувати у дитини відчуття «безпечного шляху». Для цього можна пройтись до школи та назад однією дорогою, звертати увагу на «знакові» елементи, що трапляються на шляху.
  9. Якщо вхід до школи дозволено, можна пройти по коридорам, знайти майбутній клас, їдальню, туалет.
  10. Заздалегідь познайомитися з майбутньою вчителькою.
  11. Зустрітися з однокласниками.
  12. Якщо помітили в дитини ознаки тривоги, страху, необхідно поговорити з нею про це, зрозуміти та спробувати налаштувати на позитивний настрій.
  13. Важливо, щоб зміни у житті дитини не збігалися з часом, наприклад похід у нову секцію, гурток, переїзд тощо.
  14. Організуйте перехід з літнього відпочинку в робочу осінь та відсвяткуйте подію походом у кіно, пікніком, святковою вечерею.
  15. Нагадайте дитині про «правило трусиків», про особистий простір, в який ніхто не має права вторгатися, і наголосіть, що дитина в будь-якій ситуації може на вас розраховувати.

І  найголовніше, батькам слід усвідомити, що всі діти різні. Не варто покладати великих сподівань та вимагати від дитини неможливого. Підтримуйте дитину у будь-якій справі, радійте її досягненням та най як частіше демонструйте їй свою любов та ласку.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *