5 причин звернутися до психолога

p 2168159 1 slidertop2 - 5 причин звернутися до психолога

Незважаючи на те, що в останні роки проблеми психічного здоров’я стали помітнішими, про них, як і раніше, знають небагато. Коли ми розтягуємо руку або вивихаємо кістку, ми знаємо, що для лікування травм необхідно звернутися до фахівця. Однак, коли ми не можемо впоратися з повсякденними проблемами, нам важко визнати, що нам може знадобитися професійна допомога.

Ми часто забуваємо дбати про своє психічне благополуччя, тому що симптоми того, що щось не так, набагато абстрактніші.

У цій статті ми розповімо вам про деякі причини, через які звернення до психолога може допомогти вам почуватися краще, бути життєрадіснішим і навчитися керувати своїми емоціями.

Чому відвідування психолога допоможе вам почуватися краще

Багато років тому деякі люди асоціювали відвідування психолога з божевіллям. На щастя, нині це тавро, переважно, зникло.

Все більше людей розуміють, що психолог – це професіонал, який володіє знаннями та інструментами, які допомагають керувати своєю поведінкою, стосунками з іншими людьми та емоціями, відчувати себе спокійно й впевнено по відношенню до себе та свого оточення.

Ось кілька причин, з яких звернення до психолога допоможе вам більше, ніж ви вважаєте:

1. Ви можете краще зрозуміти, що з вами відбувається.
Психолог знає, як поставити правильні питання, щоб зуміти перевести в слова думки, які крутяться у нас у голові, і часто озвучування того, що ми думаємо вголос, дозволяє нам привести наші ідеї та думки до ладу.

2. Він чи вона – професіонал, який не бере участі у вашому житті.
Це надає їм об’єктивність і дозволяє мати більш глобальне бачення ваших проблем, чого іноді не вистачає людям, які добре знають нас, хоч би як сильно вони хотіли нам допомогти.

3. Психолог вислуховує вас, не засуджуючи. Ще одна перевага – це професіонал, не залучений до проблем, що вас хвилюють. Вам не потрібно применшувати чи приховувати інтимні деталі, які можуть бути ключем до вирішення проблеми, адже психолог не переймається моральною оцінкою, він сконцентрований на допомозі тому, хто до нього звернувся.

4. Ви навчитеся керувати своїми почуттями та поведінкою.
За допомогою терапії вам буде легше контролювати негативні емоції, які вас засмучують.

5. Це додасть вам почуття впевненності в собі. Люди почуваєть себе набагато комфортніше, коли розуміють причини тих чи інших подій, власних реакцій. До того ж, психолог може навчити самоповазі та допомогти підвищити самооцінку.

Запишіться на консультацію до психолога вже сьогодні.

Причини, з яких вам може знадобитися психолог

Хоча психолог також навчений роботі з психічними розладами, вам не обов’язково мати такі, щоб вас прийняв фахівець. Ось деякі інші причини, з яких вам може знадобитися психолог:

  • У вас депресія чи різкі перепади настрою.
  • Ви відчуваєте апатію до життя і почуваєтеся «не у своїй тарілці».
  • Ви легко зазнаєте стрес, аж до того, що вам важко дихати і ви відчуваєте тривогу.
  • У вас дуже сильний ірраціональний страх перед чимось, що заважає вам нормально розвивати своє життя.
  • Ви хочете навчитися керувати своєю поведінкою, почуттями та реакціями, щоб мати можливість справлятися з певними ситуаціями у повсякденному житті.
  • Ви хочете подолати залежність.

Загалом, якщо ви відчуваєте, що у вашому житті щось не працює належним чином, а розмови з людиною, якій ви довіряєте недостатньо, спробуйте звернутися до психолога. Психологи займаються цими та іншими видами проблем, пов’язаних із психічним здоров’ям та благополуччям.

Безкоштовний психолог онлайн на спеціалізованому форумі «У Психолога».

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *