Визначено переможців на здобуття іменних стипендій кращим молодим вченим

viznacheno peremozhciv na zdobuttja imennih stipendij krashhim molodim vchenim 8968b58 - Визначено переможців на здобуття іменних стипендій кращим молодим вченим

Щороку з нагоди увічнення подій Революції гідності та вшанування подвигу Героїв України – Героїв Небесної Сотні найкращим студентам, курсантам, молодим науковцям призначаються іменні стипендії Героїв України  

За активну громадянську позицію, відмінне навчання та вагомі наукові результати іменні стипендії Героїв України – Героїв Небесної Сотні отримуватимуть 25 найкращих молодих вчених, які мають вагомий внесок у розвиток української науки як важливої складової захисту національних інтересів України, посилення міжнародного авторитету України, внесок у розвиток демократичних та гуманістичних цінностей у сфері науки і освіти, а також займають активну громадянську позицію. 

У конкурсному відборі взяли участь 71 претендент, які працюють або навчаються у закладах вищої освіти та наукових установах, що належать до сфери управління міністерств України, Служби безпеки України або перебувають у віданні Національної академії наук України, національних галузевих академій наук України. 

Підписатись

Визначення переможців конкурсу відбулось відповідно до 5 номінацій:

  • стипендія імені Дмитра Максимова – 5 осіб;
  • стипендія Імені Назарія Войтовича – 5 осіб;
  • стипендія імені Романа Гурика – 5 осіб;
  • стипендія імені Устима Голоднюка – 5 осіб;
  • стипендія імені Юрія Поправки – 5 осіб.

«Згадаймо подвиг Героїв України – Героїв Небесної Сотні, які стали ангелами патріотизму та мужності заради збереження теперішнього та розвитку майбутнього. Пам’ятаймо відданість Героїв, шануймо їхні ідеали, вчинки та подвиги для кращого майбутнього держави!», – зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *