Статті

Лабораторне обладнання для дослідницького центра

1620817217193316808 - Лабораторне обладнання для дослідницького центра

Лабораторне обладнання: медичним лабораторіям доводиться регулярно виконувати цілий ряд складних хімічних, біологічних, гематологічних, імунологічних, мікроскопічних і бактеріологічних тестів. Результати аналізів також необхідно оцінювати. Для ефективного і точного виконання цих повсякденних завдань медичної лабораторії потрібно широкий спектр обладнання. Провідні дистриб’ютори медичного лабораторного обладнання пропонують складні моделі нових і ресертифікована лабораторних приладів за конкурентними цінами для задоволення аналітичних і діагностичних вимог.

Стандартне медичне лабораторне обладнання забезпечує стабільну роботу

Точність результатів медичної діагностики в основному залежить від виду лабораторного обладнання, що використовується для проведення аналізу. Добре працюють і довговічні прилади дозволяють клінічним установам виконувати різноманітні дослідницькі функції у встановлені терміни і надавати точні звіти про оцінку. У число обладнання, який мають сучасні медичні лабораторії, входять:

 • мікроскопи
 • гематологічні аналізатори
 • Аналізатори газів крові
 • автоклави
 • Гарячі плити
 • хімічні аналізатори
 • диференціальні лічильники
 • Устаткування для гістології та цитології
 • аналізатори сечі
 • ДНК-аналізатори
 • Гамма-лічильники
 • Зчитувачі / промивачі мікропланшетів
 • інкубатори
 • Аналізатори для місць надання медичної допомоги
 • Аналізатори імуноферментного аналізу та багато іншого.


Надійність і стабільність роботи – важливі фактори, коли мова йде про покупку медичного лабораторного обладнання. Лабораторне обладнання, що відповідає встановленим стандартам, не має недоліків і забезпечує безперебійну і стабільну роботу.

Нове і ресертифікована обладнання

Медичні лабораторії можуть вибрати нове або відремонтоване обладнання. Вибір залежить від їх конкретних вимог і бюджетних обмежень. Хоча нові прилади коштують дорого, вони забезпечують стабільну роботу і довговічність. Нові прилади також допомагають дослідникам познайомитися з новітніми технологіями.

Сертифіковане медичне лабораторне обладнання – це доступний варіант для невеликих лабораторій і для установ, які відчувають бюджетні обмеження. Хоча ці прилади продаються за цінами набагато нижче нових, вони забезпечують стабільну роботу і видають точні результати аналізів. Перш ніж виставити на продаж, старі прилади проходять ремонт і ресертифікацію. Навчені на заводі техніки спочатку оглядають прилад, і якщо виявляються недоліки, вони усуваються відповідно до специфікацій виробника. По завершенні процедури модернізації прилади повторно тестуються, і якщо їх характеристики задовільні, вони упаковуються, проходять повторну сертифікацію і виставляються на продаж з відповідними сервісними контрактами і розширеною гарантією.

Інтернет-магазини лабораторного обладнання пропонують кращі пропозиції

Інтернет-магазини – це відмінний спосіб придбати якісне медичне лабораторне обладнання. Більшість опитаних дистриб’юторів лабораторного обладнання підтримують великий запас медичного лабораторного обладнання від провідних виробників. Переглядаючи інтернет-магазин, можна легко оцінити технічні характеристики, специфікації, особливості, бренди, варіанти гарантії і ціни.

Як тільки медичні лабораторії вирішать, яке обладнання їм необхідно, їм потрібно знайти надійного постачальника. Крім надання фірмового обладнання за доступними цінами, відомі постачальники також забезпечують оперативну доставку продукції, професійну післяпродажну підтримку, своєчасне технічне обслуговування, можливість сервісного обслуговування власними силами і так далі.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button