Створюється українська онлайн-академія для тимчасово переміщених школярів

stvorjuyetsja ukrayinska onlajn akademija dlja timchasovo peremishhenih shkoljariv 60ccad4 - Створюється українська онлайн-академія для тимчасово переміщених школярів

Міжнародна акредитована американська школа Citizen High School в партнерстві з Посольством України в США та МОН запускає створення Української онлайн-академії для тимчасово переміщених школярів, яка дозволить продовжити навчання безоплатно.

Така платформа стане у пригоді учням, які не мають можливості продовжити навчання іноземною мовою, адже онлайн-академія розробляє курси з україномовним перекладом. Це дозволить здобувачам освіти швидко повернутися до навчання в Україні після перемоги.

Головною метою академії є забезпечення неперервної освіти школярів, які тимчасово переміщені в регіони України чи за її межі. Цільова аудиторія – учні 9-11 класів. Доступ до реєстрації за посиланням.

Нагадаємо, команда МОН підготувала перелік мобільних застосунків для вивчення іноземних мов, які є безоплатними для українців у зв’язку з воєнними діями та агресією рф.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *