Мережа українських освітніх хабів в Україні та Європі виросла до 16 центрів

merezha ukrayinskih osvitnih habiv v ukrayini ta yevropi virosla do 16 centriv 42bcc54 - Мережа українських освітніх хабів в Україні та Європі виросла до 16 центрів

За ініціативи Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти і Асоціації інноваційної та цифрової освіти створена мережа українських освітніх хабів, що надають освітні послуги українцям. Лише за декілька місяців вона  виросла до 16 центрів, які розташовані як Україні і у країнах Європи.

Як зауважує Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, створення освітніх центрів є пріоритетним проєктом у сфері освіти під час війни, де системно реалізується концепція навчання впродовж життя (Life Long Learning) і надається можливість українським дітям продовжувати здобувати освіту за державною програмою, а їхнім батькам – отримати роботу чи відкрити власну справу з метою матеріального забезпечення себе та своєї сім’ї.

Освітні хаби безкоштовно надають 14 пропозицій, зокрема вивчення IT, опанування робочих професій, набуття найзатребуваніших навичок для професійного зросту, удосконалювання української та англійської мови, отримання психологічної підтримки тощо.

Перші освітні хаби були відкриті в Україні. Наразі мережа складається з 16 центрів, 9 з яких що функціонують в Україні, а саме в Києві, Рівному, Чернівцях, Тернополі, Львові, Вінниці, Ужгороді, Хмельницькому, Луцьку, інші працюють в країнах ЄС та у Великій Британії, саме в Лондоні, Варшаві, Празі, Братиславі, Будапешті, Лейпцигу та Женеві.

Підписатись

Мапа мережі українських освітніх хабів.

Сайт мережі українських освітніх хабів: eduhub.org.ua.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *