Запрошуємо до участі у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості до Дня Незалежності України “Барви Незалежності”

zaproshuyemo do uchasti u ii vseukrayinskomu konkursi ditjacho junackoyi tvorchosti do dnja nezalezhnosti ukrayini barvi nezalezhnosti 8a89dc0 - Запрошуємо до участі у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості до Дня Незалежності України “Барви Незалежності”

До Дня Незалежності України, Освітній портал Алаба, за організаційної підтримки ТОВ «Освітній портал»ТМ, запрошує до участі у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості до Дня Незалежності України “Барви Незалежності”.

Українці та україночки! 

Минулого року наша команда організувала І Всеукраїнський благодійний фестиваль-конкурс дитячої творчості “Україна – моя батьківщина”. Тоді ми отримали сотні робіт, присвячені нашій неймовірній країні, з усіх куточків України. Цього року ми запрошуємо усіх юних митців поділитись з нами своєю творчістю, присвяченій нашій Батьківщині.

Щороку, 24 серпня, ми відзначаємо День Незалежності. Свято, яке українська нація виборювала століттями. Свято, яке втілює нашу національну ідею – вільна і соборна Україна. Цього року День Незалежності як ніколи важливий, адже ми відзначаємо його в часи великої війни за нашу свободу і волю, за наше право жити під мирним українським небом. 

Основна ціль конкурсу – сприяння творчого розвитку дітей навіть у такі складні часи, а також заохочення юних митців поділитися зі світом своїми думками та історіями про нашу Україну.

Частина отриманих організаційних (благодійних) внесків буде направлена на закупівлю потреб ЗСУ та/або гуманітарну допомогу  

Тема конкурсу. До участі у конкурсі приймаються роботи, що присвячені Незалежності України та процесам державотворення України.

Роботи оцінюються за номінаціями: Малюнок; Декоративно-прикладне мистецтво; Авторська фотографія; Сучасне мистецтво; Художній твір; Листівка; Читання вірша/тексту; Вокальний жанр; Інструментальний жанр;

 • малюнок (формат А4, А3; техніка виконання – фарби, олівці, фломастери тощо)  
 • декоративно-прикладне мистецтво (формат А4, А3; техніка виконання – роботи з паперу/картону, вишивка, плетіння, лозоплетіння, витинання, пластилін, кераміка, бісероплетіння, гончарство, писанкарство, художній розпис, ковальство, народна/сучасна іграшка тощо)
 • авторська фотографія (приймаються роботи, що присвячені Україні, зокрема природні пейзажі тощо; не приймаються фото тварин)
 • сучасне мистецтво (графічний дизайн, ілюстрація, комп'ютерна графіка, анімація, мультиплікація, графіті, боді-арт тощо)
 • художній твір (вірш, есе, твір, оповідання, розповідь тощо): приймаються роботи у формі тексту, надруковані у форматі файлів WORD або PDF, загальною кількістю слів від 50 до 1000 слів
 • листівка: приймаються роботи, завантажені у форматі файлів JPG(JPEG)/PNG/ PDF/WORD/ZIP, що містять короткий текст (до 50 слів) та супроводжується зображенням або малюнком
 • читання вірша/тексту: приймаються роботи у відео форматі, що виконані у формі зачитування на пам'ять віршів/тексту, присвячених України (вірш/текст може бути власного авторства). Тривалість відео: від 40 сек. до 5 хв. В заявці вставити посилання на відео. Посилання може бути сформоване з платформ Youtube, Facebook, Google диск тощо.
 • вокальний жанр (патріотична пісня, фольклор, народний, джазовий вокал, рок вокал, пісні народів світу, авторська пісня, сучасний, академічний, естрадний, вокальні твори з мюзиклів тощо: приймаються вокальні виступи, надіслані у відео форматі. Тривалість відео: від 40 сек. до 5 хв. В заявці вставити посилання на відео. Посилання може бути сформоване з платформ Youtube, Facebook, Google диск тощо.
 • інструментальний жанр (народні, ударні, клавішні, духові, струно-смичкові, електроінструменти, автентичні,  джазова музика, естрадна музика, класична інструментальна творчість, авторська музика тощо): приймаються інструментальні виступи, надіслані у відео форматі. Тривалість відео: від 40 сек. до 5 хв. В заявці вставити посилання на відео. Посилання може бути сформоване з платформ Youtube, Facebook, Google диск тощо.

Приєднуйтесь до нас у Facebook, там ми публікуємо результати наших конкурсів – https://www.facebook.com/alaba.op.ua 

Учасники: 

1) Малюнок / декоративно-прикладне мистецтво / авторська фотографія / cучасне мистецтво / художній твір / листівка / читання вірша/тексту: дошкільнята (від 4 років); учні 1-4 класів; учні 5-8 класів; учні 9-11 класів; студенти ПТО/ВНЗ

2) Вокальний та Інструментальний жанри: «Дебют» (4-6 років); «Молодша» (7-10 років); «Середня»(11-14 років); «Старша» (15-18 років); «Юніори» (18-21 років); «Дорослі» (22+ років). Вікова група колективів визначається за середнім віком учасників.

Якщо учасник подає заявку на участь в номінаціях вокальний або інструментальний жанри, то в короткому описі роботи тут: https://prnt.sc/zxRcNUYjvlxB  необхідно зазначити відповідну категорію цих номінацій, а саме: Дебют» (4-6 років); «Молодша» (7-10 років); «Середня»(11-14 років); «Старша» (15-18 років); «Юніори» (18-21 років); «Дорослі» (22+ років)

Умови та вимоги:

 • Від одного учасника/колективу у певній номінації приймається одна робота 
 • В номінаціях малюнок / декоративно-прикладне мистецтво / авторська фотографія / сучасне мистецтво / художній твір / листівка / читання вірша/тексту допускається колективна робота. В такому разі у заявці необхідно вказати всіх авторів роботи 
 • Роботи у формі колажів у номінаціях малюнок / декоративно-прикладне мистецтво / авторська фотографія / сучасне мистецтво / листівка  до участі не приймаються 
 • Формат доданих зображень/фотографій та документів у номінаціях малюнок / декоративно-прикладне мистецтво / авторська фотографія / сучасне мистецтво / листівка  – JPG(JPEG)/PNG/ PDF/WORD/ZIP. У номінації листівка приймаються роботи, що містять короткий текст (до 50 слів) та супроводжується зображенням або малюнком. Розмір файлу у зазначених номінаціях не повинен перевищувати 15 Мб
 • Роботи у номінації  художній твір приймаються виключно у вікових категоріях 5-8 клас, 9-11 клас, студенти ПТО/ВНЗ
 • Роботи у номінації художній твір необхідно подавати у формі тексту, надруковані у форматі файлів WORD або PDF, загальною кількістю слів від 50 до 1000 слів.
 • У номінаціях читання вірша/тексту / вокальний жанр / інструментальний жанр необхідно у заявці вставити посилання на відео. Посилання може бути сформоване з платформ Youtube, Facebook, Google диск тощо. Тривалість відео: від 40 сек. до 5 хв.
 • У номінації читання вірша/тексту приймаються роботи у відео форматі, що виконані у формі зачитування на пам'ять віршів/тексту, присвячені України (вірш/текст може бути власного авторства). 
 • Якщо учасник подає заявку на участь в номінаціях вокальний або інструментальний жанри, то в короткому описі роботи тут https://prnt.sc/zxRcNUYjvlxB  необхідно зазначити відповідну категорію цих номінацій, а саме: Дебют» (4-6 років); «Молодша» (7-10 років); «Середня»(11-14 років); «Старша» (15-18 років); «Юніори» (18-21 років); «Дорослі» (22+ років)

Нагороди:

Журі визначає переможців конкурсу (ГРАН-ПРІ, 1, 2 та 3 місця)  в кожній з вікових категорій. Оцінкою робіт та підрахуванням балів займається виключно журі. Електронні/друковані дипломи учасників/переможців/кураторів + медалі учасників будуть надіслані протягом 2-3 тижнів після оприлюднення результатів.

Довідкова інформація з питань конкурсу на сторінці конкурсу.

 

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *